Fernand Lèger litografi

Fernand Lèger litografi
Fernand Lèger litografi
Fernand Lèger litografi
Fernand Lèger litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 600 SEK

LÈGER, Fernand (1881-1955): "Le fumeur", litografi, 1951, signerad i trycket F.L., bladstorlek 49x39,5 cm

206892

2013-10-02