Japanska träsnitt av Kunisada

Japanska träsnitt av Kunisada
Japanska träsnitt av Kunisada

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUNISADA, Utagawa/Toyokuni III, (1786-1864), 2 st: kabukiskådespelare, 1 signerad Gototei Kunisada ga, 1 signerad Kunisada, träsnitt, obanformat

Slitage, skador

206894

2013-10-02