Hans Wigert torrnål

Hans Wigert torrnål
Hans Wigert torrnål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): "Mylingarna", akvarellerad torrnål, signerad Hans Wigert, provtryck, skiss, 22x30 cm

206962

2013-10-04