Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, pastellage, förgylld, höjd 106 cm

Renoverad

206970

2013-10-04