Bord 1950-tal Danmark
Valmis
2013-10-03
206972
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BORD, 1950-tal, Danmark, teak och ek, utdragbara skivor, höjd 70, 140x90, totallängd 240 cm
Ytskador