Bord 1950-tal Danmark

Bord 1950-tal Danmark
Bord 1950-tal Danmark
Bord 1950-tal Danmark
Bord 1950-tal Danmark
Bord 1950-tal Danmark
Bord 1950-tal Danmark

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1950-tal, Danmark, teak och ek, utdragbara skivor, höjd 70, 140x90, totallängd 240 cm

Ytskador

206972

2013-10-03