Max Walter Swanberg färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SWANBERG, Max Walter (1912-1994): Kompostion med figur, signerad och daterad Max Walter 69, 240/250, färglitografi, ca 49x36 cm

207009

2013-10-03