Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BONNIERS VECKOTIDNING, 2 inbundna volymer (1-2), 1925, omslag av bla Isaac Grünewald, Klinghammer mfl, 32,5x25,5 cm
Slitage, skador (rygg)
207017
2013-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här