Bonniers Veckotidning 1925

Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925
Bonniers Veckotidning 1925

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIERS VECKOTIDNING, 2 inbundna volymer (1-2), 1925, omslag av bla Isaac Grünewald, Klinghammer mfl, 32,5x25,5 cm

Slitage, skador (rygg)

207017

2013-10-05