Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAROMETER, med termometer och hygrometer, 1900-talets senare del, mahogny och mässing med försilvrade skalor, skottfäste med kardanupphängning, höjd 98 cm
Smärre repor
207018
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här