Skrivbord
2013-10-03
207030
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAMSKRIVBORD med utdrag, 1800-talets slut, mahogny, hjultrissor, höjd 74, 73x103 cm
Ytskador, draghandtag löst medföljer