Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAAGE, Sixten (född 1926): Mapp Fabrik, 5 blad, signerade, daterade och numrerade Haage 78-79, 129/150, torrnål/ mezzotint, 49x59,5, 54,5x49,5 cm
Mapp med ytskada
207034
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här