Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
RÖKBORD med fyra utensilier, koppar, underrede i ek, en kopp signerad Linder Bernhem, höjd 60, diameter 63 cm
Smärre bucklor
207036
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här