Münsterfeldt oljemålning

Münsterfeldt oljemålning
Münsterfeldt oljemålning
Münsterfeldt oljemålning
Münsterfeldt oljemålning
Münsterfeldt oljemålning
Münsterfeldt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÜNSTERFELD, F (18/1900-tal): Vinterfiske, signerad F Münsterfeld, olja på duk, 68x105 cm

Lagning

207038

2013-10-03