Gustav Alexanderson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDERSSON, Gustav (1901-1976): "Utsikt från Katarinahissen", signerad och daterad Gust. Alex. 30, olja på duk, upplimmad på pannå, ca 45x31 cm

207045

2013-10-03