Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDERSSON, Gustav (1901-1976): "Utsikt från Katarinahissen", signerad och daterad Gust. Alex. 30, olja på duk, upplimmad på pannå, ca 45x31 cm
207045
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här