Bord med låda allmoge

Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge
Bord med låda allmoge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD merd låda, 1800-tal, allmoge, bemålat, höjd 75, 130x63 cm

Slitage

207058

2013-10-03