Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, beslag i mässing, grönt glas, höjd ca 136, 38x70 cm, nyckel medföljer

Smärre repor

207077

2013-10-03