Monogramisten AD oljemålning
2013-10-03
207079
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MONOGRAMISTEN AD (Ryssland samtida): Surrealistisk komposition, monogramsignerad AD, daterad a tergo 1989, olja på duk, 140x189 cm