Rolvat oljemålning
2013-10-04
207087
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLVAT, V (1800-tal), sannolikt, Flicka i landskap märkt a terg "Near Farnham", signerad, olja på duk, 38x27 cm