Pavel Razgul oljemålning

Pavel Razgul oljemålning
Pavel Razgul oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAZGULJAEV, Pavel (Ryssland, född 1965): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo 1989, mixed media, 200x190 cm

Färgbortfall

207093

2013-10-09