Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Familjen, signerad M Pyk, olja på pannå, 24x24 cm
207110
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här