Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Familjen, signerad M Pyk, olja på pannå, 24x24 cm

207110

2013-10-03