Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Café de vins Biouers, signerad M Pyk, olja på pannå, 24x24 cm
Ytliga skrapmärken på övre vänstra delen
207112
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här