Anders Palmér serigrafi

Anders Palmér serigrafi
Anders Palmér serigrafi
Anders Palmér serigrafi
Anders Palmér serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, numrerad 140/290, färgserigrafi, 22,5x30 cm

207117

2013-10-03