Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALMÉR, Anders (född 1958): Får, signerad Palmér, numrerad 140/290, färgserigrafi, 22,5x30 cm
207117
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här