Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition med fåglar, signerad och daterad Max Walters 50, blandteknik på grafisk botten, 29x18 cm
207123
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här