Pelle Åberg olja

Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja
Pelle Åberg olja

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Mode, signerad Pelle Åberg -63, olja på pannå, 40x33 cm

207129

2013-10-03