Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Mode, signerad Pelle Åberg -63, olja på pannå, 40x33 cm
207129
2013-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här