Helmut Newton offsetlitografi
2013-10-03
207141
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NEWTON, Helmut (1920-2004): "Croix - Valmer", signerad med blyerts Helmut Newton, daterad a tergo 1976, ur sviten Special Collection, 1980, offsetlitografi, ca 35x23 cm
Faktakort numrerat 06/24 medföljer