Helmut Newton offsetlitografi

Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi
Helmut Newton offsetlitografi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NEWTON, Helmut (1920-2004): "16th Arrondissement, Paris", signerad med blyerts Helmut Newton, daterad a tergo 1976, ur sviten Special Collection 1980, offsetlitografi, ca 35x23 cm
Faktakort numrerat 19/24 medföljer

207146

2013-10-03