Maria Boczewska oljemålning
2013-10-04
207159
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): "Stilla schackparti (Stockholm)", signerad, olja på duk, 68x80 cm