Ulf Lundell blandteknik med collage

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, signerad och daterad -94, blandteknik med collage, 130x89 cm

207160

2013-10-04