Lars Jonsson litografi
2013-10-03
207216
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Fågel, signerad Lars Jonsson, 210/250, färglitografi, 49x36 cm