Takarmatur med slipat glas

Takarmatur med slipat glas
Takarmatur med slipat glas
Takarmatur med slipat glas
Takarmatur med slipat glas

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PLAFOND/TAKARMATUR, 1930/40-tal, skivan i slipat glas med dekor av fiskar och växter, höjd 66, diameter 70 cm

Slitage

207257

2013-10-05