Takarmatur i barockstil
2013-10-05
207266
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, barockstil, gulmetall, sexarmad, höjd ca 60 cm
Slitage