Vattentunna 1800-tal

Vattentunna 1800-tal
Vattentunna 1800-tal
Vattentunna 1800-tal
Vattentunna 1800-tal
Vattentunna 1800-tal
Vattentunna 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar, handtag i mässing, invändigt förtent, sockel i vitmetall, höjd 63 cm

Tuschrester, bucklor

207270

2013-10-04