Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR/AMPEL, 1800-talets slut, patinerad och förgylld mässing, sexarmad, höjd 75 cm
Färgbortfall, delar saknas, skador
207271
2013-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här