Takarmatur nyrokoko

Takarmatur nyrokoko
Takarmatur nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR/AMPEL, 1800-talets slut, patinerad och förgylld mässing, sexarmad, höjd 75 cm

Färgbortfall, delar saknas, skador

207271

2013-10-05