Karmstolar björk

Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk
Karmstolar björk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, björk, blå klädsel, svärtade detaljer

Klädsel med smärre fläckar o slitage, skadat kantband

207272

2013-10-04