Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för sex ljus, patinerad plåt och mässing, höjd ca 78 cm
Kompletterad, slitage
207274
2013-10-05