Fat Kangxi

Fat Kangxi
Fat Kangxi
Fat Kangxi
Fat Kangxi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-talets första hälft, dekor i imarifärger och guld, diameter 36 cm

Brätteslagningar och nagg.

207279

2013-10-04