Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
TEDOSOR, 2 st., KOPP med fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, tedosornas höjd ca 11 cm, trälock medföljer
Nagg, glasyrmistor, koppen med lagat öra
207299
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här