Bengt Fransson oljemålning
2013-10-06
207313
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot Stadshuset", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 22x27 cm