Bengt Fransson oljemålning
2013-10-05
207316
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm