Byrå
2013-10-04
207323
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, allmoge, 1800-tal, imitationsmålad, höjd 78, 101x47 cm
slitage, nyckel saknas