Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURIN, porslin, Wien, 1900-tal, ryttare till häst, FIGURINER, 2 st, porslin, fåglar, Bing&Gröndal, hästens höjd inklusive träsockel 33 cm
Obetydligt nagg på ett öra.
207326
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här