Figuriner 3 st

Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st
Figuriner 3 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, porslin, Wien, 1900-tal, ryttare till häst, FIGURINER, 2 st, porslin, fåglar, Bing&Gröndal, hästens höjd inklusive träsockel 33 cm

Obetydligt nagg på ett öra.

207326

2013-10-04