Punschmuggar och bestick i silver
Vollendet
2013-10-06
207331
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 6 st, bl a GAB, Stockholm 1970-tal, förgylld insida, KAKTÅNG, TÅRTSPADE, SKEDAR, 2 st, SMÖRTAXAR, 1 par, EFTERRÄTTSKNIVAR, 4 st, silver, total vikt ca 360 g (exkl knivar m rostfria blad)
Enstaka gravyr