Punschmuggar och bestick i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PUNSCHMUGGAR, 6 st, bl a GAB, Stockholm 1970-tal, förgylld insida, KAKTÅNG, TÅRTSPADE, SKEDAR, 2 st, SMÖRTAXAR, 1 par, EFTERRÄTTSKNIVAR, 4 st, silver, total vikt ca 360 g (exkl knivar m rostfria blad)

Enstaka gravyr

207331

2013-10-06