Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
800 SEK
FRUKTASSIETTER, 12 st., Königlische Porzellan Manufactur, Berlin, Tyskland, 1900-talets början, brämet med dekor av guldbård, diameter 19,5 cm
En assiett med nagg
207333
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här