Asietter KPM

Asietter KPM
Asietter KPM
Asietter KPM
Asietter KPM
Asietter KPM
Asietter KPM

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

800 SEK

FRUKTASSIETTER, 12 st., Königlische Porzellan Manufactur, Berlin, Tyskland, 1900-talets början, brämet med dekor av guldbård, diameter 19,5 cm

En assiett med nagg

207333

2013-10-04