Byrå med stenskiva i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 80, 95x51 cm, nyckel finns

Fanerskador

207334

2013-10-04