MÖssbord 1800-tal

MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal
MÖssbord 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-talets början, delvis bemålat, höjd 76, 104x63 cm

Skador

207338

2013-10-04