Stolar senbarocka
2013-10-04
207339
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 4 st, senbarock, valnöt, skulpterade krön
Skador, lagningar, ett löst ben medföljer