Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
POTTSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat coh bronserat, höjd 75, 47x33 cm
Skador
207360
2013-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här