Karmstol Baltikum
2013-10-04
207372
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, Baltikum, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, broderad sits av figurscen
Lagningar, skador